Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

CMS Medya olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Avrupa’da son yıllarda çok yaygınlaşan yeni nesil elektronik LED’li dev dijital bilbordları İstanbul’un en işlek 4 farklı noktasına  ve Kayseri Kadir Has Stadyum’una çeşitli projelerle getirmiş bulunmaktayız. Reklam verenlerin, Federasyonların, Basketbol sahalarının Stadyumların vb..  yeni gözdesi olan bu yeni açık hava mecrasının oluşturulmasında CMS Medya olarak öncülük etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

 
Network’ümüzün ilk dev ekranı Avrupa’nın en büyük dijital bilbordu olarak 2008 yılı sonlarına doğru Metrocity AVM girişinde Avrupa'nın en büyük digital HD billbordu olarak devreye alındı.
İkinci dijital billboard uygulamamız ise Astoria AVM girişine yerleştirilen 53 metrekarelik dev LED ekran oldu.
2010 yılında ise Blackout AVM Şişli’de 3. Projemizi gerçekleştirmemizin akabinde çok farklı bir uygulama ile Akmerkez AVM dış cephesine büyük bir görsel şölen sunan Prostick uygulamamızı gerçekleştirmiş bulunmaktayız..
 
Ayrıca CMS Medya olarak sosyal sorumluluk bilinciyle 2010 İstanbul Avrupa Kültür Başkenti projesi , Lösemi vakfı ve Dünya Offshore Yarışları gibi büyük organizasyonlar ile çeşitli vakıfların tanıtım spotlarını katkı amacıyla medya ortağı olarak dev ekranlarımızda büyük memnuniyetle yayınlamış bulunmaktayız.
 
Saygılarımızla…

 

 

Copyright 2009 CMS MEDYA Danışmanlık ve Ticaret Ltd. Şti

 

 Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Media Networks  |  Referanslar  |  İletişim